» Співробітники музею історії міста Болехова імені Романа Скворія
0
0
Закрити меню
Про музей Заходи, виставки та експозиції Співробітники Видання та наукова діяльність Відвідувачам Фотогалерея Відеогалерея Фонди

Співробітники музею історії міста Болехова імені Романа Скворія
Півень Оксана Степанівна (директор музею)Закінчила Харківський державний університет ім. Н.В.Каразіна. На займаній посаді працює з 2012 року. За період роботи зарекомендувала себе хорошим організатором, ініціативним працівником, відповідальним, творчим, висококваліфікованим фахівцем своєї справи. Має високий рівень професійної майстерності. Визначає, формулює, здійснює і координує всі види діяльності музею. Організовує роботу і взаємодію з іншими установами культури та освіти міста. Залучає жителів міста до надбань історико-культурної спадщини. Забезпечує проведення  масової культурно-освітньої роботи, що сприяє підвищенню інтелектуального рівня та культури відвідувачів, формуванню естетичних поглядів.
За сумлінну працю неодноразово нагороджувалася подяками та грамотами виконавчого комітету Болехівської міської ради, відділу культури міськвиконкому. Користується повагою та авторитетом у колег по роботі.Якимів Галина Романівна (науковий співробітник музею)Освіта  середньо-спеціальна.
На займаній посаді працює з 2000 року. За період роботи виявила себе висококваліфікованим фахівцем своєї справи, сумлінно виконує свої обов’язки. Постійно підвищує свій професійний рівень. 
Галина Романівна здійснює наукову роботу, проводить роботу з дослідження і розробки відповідальних тем. Бере участь у заходах, наукових конференціях. З відвідувачами проводить консультації, дає методичні рекомендації, оформляє виставки та експозиції, проводить екскурсії, виконує громадські доручення. Якимів Г.Р. є членом міської організації Союзу українок і організації Товариства «Просвіта» імені Т.Г.Шевченка, має відзнаки і нагороди, які отримала за час роботи в музеї. 
  • Подяка за участь у Другому Світовому Конгресі Бойків  2010 рік.
  • Подяка за участь у П’ятих Ювілейних Всесвітніх Бойківських Фестинах  2012 рік.
  • Медаль «За заслуги перед Прикарпаттям»  2011 рік.
  • Почесна грамота за вагомий внесок у розвиток музейної справи, відродження і збагачення культурного життя краю від Івано-Франківської обласної державної адміністрації  2013 рік.
Користується повагою та авторитетом у колег по роботі.Калитин Юлія Тарасівна (зберігач фондів музею)


Закінчила в 2005 році Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника. Здобула повну вищу освіту і отримала диплом спеціаліста.
В музеї працює з 1999 року. На займаній посаді з 2009 року.
За період роботи виявила себе сумлінною працівницею, чесно виконує свої обов’язки. 
В своїй професійній діяльності Юлія Тарасівна забезпечує цілісність і недоторканість музейних цінностей, що знаходяться в експлуатації музею. Організовує облік фондів. Здійснює роботу з реставрації та зберігання музейних цінностей. Розробляє порядок видачі музейних експонатів для експозицій, виставок. Бере участь у заходах, оформляє експозиції, виставки. Проводить екскурсії, розробляє дизайн буклетів, які видає музей.
Калитин Ю.Т. постійно підвищує свій професійний рівень. У 2009 році за власним бажанням і за власні кошти пройшла курси фахового екскурсознавства за спеціальністю «Екскурсовод». У 2012 році пройшла курси  підвищення кваліфікації з фахового екскурсознавства.   В цьому ж році була нагороджена почесною грамотою Івано-Франківської обласної держадміністрації за багаторічну сумлінну працю.
Юлія Тарасівна вимоглива до себе, користується повагою серед колег.Designed by Lyminec Studio
Напишіть нам RSS Для людей з вадами зору
Нагору