» » Відбувся захід, приурочений до 650-ї річниці з дня першої письмової згадки про Болехів
0
0
Закрити меню
Про музей Заходи, виставки та експозиції Співробітники Видання та наукова діяльність Відвідувачам Фотогалерея Відеогалерея Фонди


Відбувся захід, приурочений до 650-ї річниці з дня першої письмової згадки про Болехів

опублікував Оксана Півень 28-09-2021, 09:55

Третього жовтня 2021 року Болехів святкуватиме свій 650-й день народження. З цієї нагоди в неділю, 26 вересня, в Музеї історії м.Болехова ім.Р.Скворія відбувся історичний екскурс за участі болехівчанина Тараса Лутчина «Від минулого до сьогодення. Сучасний погляд на історію Болехова». 
Оскільки захід був приурочений до 650-ї річниці з дня першої письмової згадки про Болехів, то розмова передусім велася про історію нашого міста від найдавніших часів до сьогодення.
Готуючись до заходу, Тарас Лутчин привіз на виставку до Музею 14 картин (точна копія) відомого художника Юліуша Хольцмюллера, який народився в Болехові, малював пейзажі, види на міста та в історію увійшов як художник, який зображував коней.
Для кожного, хто прийшов на зустріч з Тарасом Лутчином розмова видалася надзвичайно цікавою, насиченою історичними фактами та приємними враженнями.
Виставка копій картин відомого художника Юліуша Хольцмюллера  діятиме до середини жовтня. Працівники Музею щиро дякують Тарасу Лутчину за проведений захід та подаровані для Музею картини.
Фотографії до матеріалу

 • 1
 • 2
 • Фотографії до матеріалу

 • 1
 • 2

  Коментарі до матеріалу
  Додати коментар
  Додати свій коментар:
  Ваше Ім’я:
  Ваш E-Mail:
  Це код:
  Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
  Введіть сюди:
  Стрічка коментарів
  29 січня 2022 18:27
  ...
  "нацистська окупація" ??? за словами Шептицького , Стецько і їхніх сьогоднішніх поціновувачів то було визволення ...
  26 жовтня 2021 18:44
  ...
  Тому я не зміг утриматись від коментарю. Чудово написано!
  26 жовтня 2021 18:43
  ...
  я сьогодні переглядав в Інтернеті більше трьох годин, але жодної цікавої статті, подібної до вашої, я так і не знайшов. А це досить цінно для мене.
  Галя Кулик Баран
  21 квітня 2021 15:29
  ...
  Дякую! Коротенькі і змістовні відео про Болехівські околиці . За ними стоїть велика праця і час авторів!  З нетерпінням чекаю на наступні сюжети
  Designed by Lyminec Studio
  Напишіть нам RSS Для людей з вадами зору
  Нагору