0
0
Закрити меню
Про музей Заходи, виставки та експозиції Співробітники Видання та наукова діяльність Відвідувачам Фотогалерея Відеогалерея Фонди


Болехів крізь призму мистецтва

опублікував Оксана Півень 9-10-2018, 09:32

У рамках святкування Дня міста та відзначення 647-ї річниці з дня першої письмової згадки про Болехів в музеї історії міста Болехова імені Романа Скворія було репрезентовано мистецький проект - виставку робіт образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Болехів крізь призму мистецтва». 
Пропонована увазі глядачам виставка знайомить із творчістю талановитих болехівчан та викладачів Болехівської художньої школи. Митці презентують лише незначну частину свого доробку. Втім, представлені на виставці художні роботи навіть в такому незначному обсязі, засвідчують самобутнє творче обличчя авторів.
Роботи на виставці усі різні – як за розміром так і за технікою виконання.
В експозиції представлено малярські полотна та батик, різьба та коренепластика, а ще творчі композиції, виконані у відносно новій техніці стімпанку.
Мистецьким проектом репрезентовано: класичний реалістичний живопис Василя Хромишина, Володимира Стецюка, Віталія Юзькового, Сніжани Яцинин; різьба по дереву та коренепластика представлена роботами Василя Димида та Ігора Гелети; батик та ікона в техніці соломки Світлани Левкович; стімпанк Віталія Юзькового; інсталяція на релігійну тематику Василя Димида; іконопис на дереві Володимира Юзькового. 
Споглядаючи на експозицію виставки, пишаєшся такими талановитими та обдарованими болехівчанами, які не лише мають у собі іскру Божу, але й розвивають її. Не кожна людина спроможна створити таке диво, не кожен, хто може, наважується і не кожен, хто наважується, може. 
Така виставка дає уявлення про творчість учасників мистецького проекту та їх художні пошуки в контексті сучасного мистецького життя Болехова.
Фотографії до матеріалу


 • Коментарі до матеріалу
  Додати коментар
  Додати свій коментар:
  Ваше Ім’я:
  Ваш E-Mail:
  Це код:
  Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
  Введіть сюди:
  Стрічка коментарів
  29 січня 2022 18:27
  ...
  "нацистська окупація" ??? за словами Шептицького , Стецько і їхніх сьогоднішніх поціновувачів то було визволення ...
  26 жовтня 2021 18:44
  ...
  Тому я не зміг утриматись від коментарю. Чудово написано!
  26 жовтня 2021 18:43
  ...
  я сьогодні переглядав в Інтернеті більше трьох годин, але жодної цікавої статті, подібної до вашої, я так і не знайшов. А це досить цінно для мене.
  Галя Кулик Баран
  21 квітня 2021 15:29
  ...
  Дякую! Коротенькі і змістовні відео про Болехівські околиці . За ними стоїть велика праця і час авторів!  З нетерпінням чекаю на наступні сюжети
  Designed by Lyminec Studio
  Напишіть нам RSS Для людей з вадами зору
  Нагору