0
0
Закрити меню
Про музей Заходи, виставки та експозиції Співробітники Видання та наукова діяльність Відвідувачам Фотогалерея Відеогалерея Фонди


Не тільки гроші

опублікував Оксана Півень 27-08-2018, 09:23


Напередодні святкування Дня Незалежності України в музеї історії м. Болехова ім. Р.Скворія відкрилася виставка сучасних пам’ятних та ювілейних монет незалежної України з приватних колекцій болехівчан «Не тільки гроші».
Монета – це не лише грошовий еквівалент, а й носій історичної, політичної та культурної інформації про епоху, яку вони представляють. Це і своєрідний твір мистецтва. ЇЇ художній образ створюється у відділі розробки дизайну Монетного двору НБУ, де працюють відомі в Україні художники, скульптори, гравери, представники інших рідкісних професій, яких об’єднує цікава і складна справа – виробництво металевих грошових знаків. Пам’ятні та ювілейні монети виконують функцію збереження суспільної пам’яті. Так, на виставці в музеї представлено 150 різних за тематикою українських колекційних ювілейних та пам’ятних монет. Це монети таких серій: «Відродження української державності», «Обрядові свята України», «Відродження християнської духовності в Україні», «Героям Майдану», «Видатні особистості України», «Духовні скарби України» та інші.
Висока художня цінність та інформаційна змістовність сучасних українських пам’ятних та ювілейних монет роблять їх прикрасою тимчасової музейної експозиції нумізматичного зібрання.
Адміністрація музею історії м.Болехова ім.Р.Скворія висловлює щиру подяку тим болехівчанам, які надали свої колекції монет для виставки до музею.
Фотографії до матеріалу


 • Коментарі до матеріалу
  Додати коментар
  Додати свій коментар:
  Ваше Ім’я:
  Ваш E-Mail:
  Це код:
  Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
  Введіть сюди:
  Стрічка коментарів
  29 січня 2022 18:27
  ...
  "нацистська окупація" ??? за словами Шептицького , Стецько і їхніх сьогоднішніх поціновувачів то було визволення ...
  26 жовтня 2021 18:44
  ...
  Тому я не зміг утриматись від коментарю. Чудово написано!
  26 жовтня 2021 18:43
  ...
  я сьогодні переглядав в Інтернеті більше трьох годин, але жодної цікавої статті, подібної до вашої, я так і не знайшов. А це досить цінно для мене.
  Галя Кулик Баран
  21 квітня 2021 15:29
  ...
  Дякую! Коротенькі і змістовні відео про Болехівські околиці . За ними стоїть велика праця і час авторів!  З нетерпінням чекаю на наступні сюжети
  Designed by Lyminec Studio
  Напишіть нам RSS Для людей з вадами зору
  Нагору