0
0
Закрити меню
Про музей Заходи, виставки та експозиції Співробітники Видання та наукова діяльність Відвідувачам Фотогалерея Відеогалерея Фонди


У кожної дитини – свій Шевченко

опублікував Оксана Півень 13-03-2017, 10:08

Традиційно на початку березня ми вшановуємо пам'ять Великого Українця. Цього року минає 203 роки від дня народження Тараса Шевченка – величної особистості в історії України, знаменного митця, художника й поета.
Сьогодні, коли Україна перебуває у стані війни, розуміємо, що творчість Шевченка є дуже актуальною, вона пробуджує почуття національної гідності й патріотизму в душі кожного свідомого українця. Будь-який рядок із «Кобзаря» – це настанова від великого мислителя, це повчання від Батька нації, це біль та крик душі справжнього українця з чистою та щирою душею.
В Шевченківські дні в навчальних закладах Болехівщини, в установах культури Болехівської міської ради проводилася низка заходів з метою вшанування пам’яті національного генія. З 2 березня в рамках відзначення 203-ї річниці від Дня народження Тараса Шевченка в приміщенні музею історії
м. Болехова ім. Р. Скворія діяла виставка дитячих малюнків за мотивами творів Кобзаря на тему «Невмируща слава генія Шевченка».
В експозиції виставки на огляд присутніх було представлено більше 50-ти малюнків шевченківської тематики 38-и учасників - вихованців художнього відділення Болехівської дитячої школи мистецтв, учнів Болехівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 та Поляницької загальноосвітньої школи.
Така виставка є доброю мотивацією для дітей. Дає змогу через власний малюнок проявити креативність та уяву і показати нам дорослим як діти відчувають красу поезії Великого Кобзаря і тим самим проявляють любов до України. Дитячі малюнки є унікальними, адже у кожної дитини–свій Шевченко. Вражає в малюнках щирість та природність, барвистість оточуючого світу. Такі яскраві фарби, неповторний колорит притаманний лише дитячій виставці.
Для юних митців виставка малюнків, присвячена геніальному українському поету Тарасу Шевченку - це своєрідний підсумок роботи за рік. І такий захід в черговий раз доводить, що діти наші – талановиті. Можливо, не всі стануть у майбутньому митцями та професійними художниками, проте все прекрасне, що було розвинуте у дитині під час занять мистецтвом, бачення світу, котре вона нині виражає, залишиться з нею назавжди, залишиться в історії.
17 березня відбулася презентація виставки. Всіхучасників виставки нагородили грамотами та пригостили солодощами, а присутні на виставці отримали велике естетичне задоволення.
Фотографії до матеріалу


 • Коментарі до матеріалу
  Додати коментар
  Додати свій коментар:
  Ваше Ім’я:
  Ваш E-Mail:
  Це код:
  Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
  Введіть сюди:
  Стрічка коментарів
  29 січня 2022 18:27
  ...
  "нацистська окупація" ??? за словами Шептицького , Стецько і їхніх сьогоднішніх поціновувачів то було визволення ...
  26 жовтня 2021 18:44
  ...
  Тому я не зміг утриматись від коментарю. Чудово написано!
  26 жовтня 2021 18:43
  ...
  я сьогодні переглядав в Інтернеті більше трьох годин, але жодної цікавої статті, подібної до вашої, я так і не знайшов. А це досить цінно для мене.
  Галя Кулик Баран
  21 квітня 2021 15:29
  ...
  Дякую! Коротенькі і змістовні відео про Болехівські околиці . За ними стоїть велика праця і час авторів!  З нетерпінням чекаю на наступні сюжети
  Designed by Lyminec Studio
  Напишіть нам RSS Для людей з вадами зору
  Нагору