0
0
Закрити меню
Про музей Заходи, виставки та експозиції Співробітники Видання та наукова діяльність Відвідувачам Фотогалерея Відеогалерея Фонди


Малюємо Шевченка

опублікував Оксана Півень 14-03-2018, 09:15

І знову – березень… І знову линуть до нас думи геніального українського поета Т.Г.Шевченка. Традиційно український народ у цей весняний час звертається до постаті Великого Кобзаря, яка у своїй величі була, є і залишається ні з чим незрівнянною, невичерпною для людського осягнення. Кожне Шевченкове слово проростає волею і спротивом, воскресає в кожному з нас. Сьогодні, коли Україна перебуває у стані війни, розуміємо, що творчість Шевченка є дуже актуальною, вона пробуджує почуття національної гідності й патріотизму в душі кожного свідомого українця.
Традиційно в Шевченківські дні в навчальних закладах Болехівщини, в установах культури Болехівської міської ради проводилася низка заходів з метою вшанування пам’яті національного генія.
В рамках відзначення 204-ї річниці від Дня народження Тараса Шевченка в музеї історії м.Болехова ім. Р.Скворія 13 березня було презентовано виставку дитячих малюнків за мотивами творів Кобзаря на тему «Вінок шани Кобзареві», яка була організована Болехівською художньою школою.
В експозиції виставки на огляд присутніх було представлено більше 30-ти малюнків шевченківської тематики 24-х учасників - вихованців Болехівської художньої школи. Цікавих робіт було чимало, адже в кожну з них вкладена частинка душі, пронизана шевченківським словом та глибиною його змісту.
Слід зауважити, що виставка мала конкурсну основу. Усі роботи були відзначені грамотами та подарунками за участь у конкурсі. Члени журі виставки - конкурсу відзначили найкращі роботи, в яких відображався глибокий зміст та визначили переможців.
І місце розділили: Каріна Огар та Світлана Андрусишин, ІІ місце отримали: Тарас Кушпета, Василина Покришка та Єлизавета Куриц, ІІІ – Софія Риндзак, Марта Дуплеца та Оксана Ботер.
Підводячи підсумки конкурсу голова журі – директор Болехівської художньої школи Василь Хромишин побажав юним художникам натхнення, творчих успіхів та любити рідну Україну.
Фотографії до матеріалу


 • Коментарі до матеріалу
  Додати коментар
  Додати свій коментар:
  Ваше Ім’я:
  Ваш E-Mail:
  Це код:
  Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
  Введіть сюди:
  Стрічка коментарів
  29 січня 2022 18:27
  ...
  "нацистська окупація" ??? за словами Шептицького , Стецько і їхніх сьогоднішніх поціновувачів то було визволення ...
  26 жовтня 2021 18:44
  ...
  Тому я не зміг утриматись від коментарю. Чудово написано!
  26 жовтня 2021 18:43
  ...
  я сьогодні переглядав в Інтернеті більше трьох годин, але жодної цікавої статті, подібної до вашої, я так і не знайшов. А це досить цінно для мене.
  Галя Кулик Баран
  21 квітня 2021 15:29
  ...
  Дякую! Коротенькі і змістовні відео про Болехівські околиці . За ними стоїть велика праця і час авторів!  З нетерпінням чекаю на наступні сюжети
  Designed by Lyminec Studio
  Напишіть нам RSS Для людей з вадами зору
  Нагору