» » Презентація фотовиставки Юлії Калитин "Природа як натхнення"
0
0
Закрити меню
Про музей Заходи, виставки та експозиції Співробітники Видання та наукова діяльність Відвідувачам Фотогалерея Відеогалерея Фонди


Презентація фотовиставки Юлії Калитин "Природа як натхнення"

опублікував Оксана Півень 8-05-2019, 10:19

Юлія Калитин працює в Музеї історії міста Болехова зберігачем фондів. Робота кожного музейного працівника вимагає не лише кропіткої праці по збору, збереженню, комплектуванню фондів, їх популяризації шляхом проведення екскурсій, презентацій виставок чи інших заходів. Інколи потрібно щось реставрувати. І тут в нагоді стають вправність і винахідливість Юлії Калитин. Її мистецький смак помітний в оформленні виставок, в дизайні буклетів, які видає музей. Щоб зберегти для історії відповідні моменти з діяльності музею чи навіть мистецьких подій, що відбуваються в місті, на допомогу завжди приходить п. Юлія з власним фотоапаратом.
Тематика і види екскурсій вимагають глибоких знань з краєзнавства і не тільки. Задля підвищення кваліфікації закінчила курси екскурсоводів при Київському інституті туризму.
Щоб пізнати історію рідного краю п. Юлія часто подорожує. Особливо її вабить чарівна природа. Тоді намагається «схопити» в об’єктив неповторні миті. На її світлинах – уся палітра кольорів природи Карпатського краю, унікальні місцини в різні пори року. Тут і пам’ятки природи та архітектури, свідки давньої історії, і люди, зайняті звичайними буденними справами. Та найголовніше –тут усе справжнє, без коригування, поправок, без «фотошопу».
Коли людина у звичайних буденних речах бачить яскравий світ, радіє життю, то створює навколо себе ауру добра і любові, випромінює тепло душі і серця. Кожен з нас від народження отримує від Бога якийсь талант. Та головне в життя – не втратити його, а розвинути, самореалізуватися, не розміняти себе на дрібниці. Коли щось отримав у спадок – збережи, примнож, передай нащадкам.
Любов до рідної землі перейняла від дідуся – Романа Скворія, засновника нашого музею, знаного краєзнавця, неперевершеного оповідача-екскурсавода, самобутнього митця. Цією любов’ю п. Юлія щедро ділиться з відвідувачами музею, а вона випромінює барвами із світлин, вперше презентованих глядачу на сьогоднішній виставці з промовистою назвою «Природа як натхнення».
Фотографії до матеріалу

 • 1
 • 2
 • Фотографії до матеріалу

 • 1
 • 2

  Коментарі до матеріалу
  Додати коментар
  Додати свій коментар:
  Ваше Ім’я:
  Ваш E-Mail:
  Це код:
  Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
  Введіть сюди:
  Стрічка коментарів
  29 січня 2022 18:27
  ...
  "нацистська окупація" ??? за словами Шептицького , Стецько і їхніх сьогоднішніх поціновувачів то було визволення ...
  26 жовтня 2021 18:44
  ...
  Тому я не зміг утриматись від коментарю. Чудово написано!
  26 жовтня 2021 18:43
  ...
  я сьогодні переглядав в Інтернеті більше трьох годин, але жодної цікавої статті, подібної до вашої, я так і не знайшов. А це досить цінно для мене.
  Галя Кулик Баран
  21 квітня 2021 15:29
  ...
  Дякую! Коротенькі і змістовні відео про Болехівські околиці . За ними стоїть велика праця і час авторів!  З нетерпінням чекаю на наступні сюжети
  Designed by Lyminec Studio
  Напишіть нам RSS Для людей з вадами зору
  Нагору