» » Презентація книги «ФУТБОЛЬНІ ОБРІЇ БОЛЕХОВА»
0
0
Закрити меню
Про музей Заходи, виставки та експозиції Співробітники Видання та наукова діяльність Відвідувачам Фотогалерея Відеогалерея Фонди


Презентація книги «ФУТБОЛЬНІ ОБРІЇ БОЛЕХОВА»

опублікував Оксана Півень 19-04-2024, 09:29

У неділю, 7 квітня, в Музеї історії міста Болехова імені Романа Скворія відбулася презентація книги  Юрія Гнатишака  «Футбольні обрії Болехова».
В цій книзі вперше висвітлено історичні віхи розвитку футболу в болехівському краї.  Видання містить розділові інтерв'ю з гравцями місцевої команди різних генерацій (1950-1990-ті роки), які діляться думками та спогадами про традиції, набутий футбольний досвід, особливості й «магію» цієї гри. У книзі 212 сторінок, які  широко ілюстровані світлинами (близько 160 фотографій) з футбольного життя міста Болехів різних періодів.
Варто відмітити, що «Футбольні обрії Болехова» - це вже третя книга Юрія Гнатишака з болехівського циклу. Перша – «Слова з Болехова» (2017 р.), друга – «Болехівські бувальщини» (2021 р.).
На заході зібралося багато людей, які цікавляться історією футболу Болехова.  Анатолій Ткач виконав власну пісню «Болехівські Карпати», а Ярослав Кіцул прочитав гумореску Павла Глазового «Як куми футболістами були».        
На завершення презентації Ярослав та Василь Бунчаки привітали автора Юрія Гнатишака і подякували за його нелегку працю, результатом якої стала книга «Футбольні обрії Болехова».  Всі присутні мали можливість придбати видання з особистим підписом автора.

P.S.  Велика подяка Юрію Гнатишаку від колективу музею за подаровану книгу «Футбольні обрії Болехова» для Музею історії міста Болехова імені Романа Скворія. Бажаємо п. Юрію творчого неспокою, гордості від здійсненого, втілення задуманого та Божого благословення у всіх добрих починаннях.Фотографії до матеріалу

 • 1 2 3
 • 4
 • Фотографії до матеріалу

 • 1 2
 • 3
 • 4
  Фотографії до матеріалу

 • 1
 • 2
 • 3 4
  Фотографії до матеріалу

 • 1
 • 2 3 4

  Коментарі до матеріалу
  Додати коментар
  Додати свій коментар:
  Ваше Ім’я:
  Ваш E-Mail:
  Це код:
  Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
  Введіть сюди:
  Стрічка коментарів
  29 січня 2022 18:27
  ...
  "нацистська окупація" ??? за словами Шептицького , Стецько і їхніх сьогоднішніх поціновувачів то було визволення ...
  26 жовтня 2021 18:44
  ...
  Тому я не зміг утриматись від коментарю. Чудово написано!
  26 жовтня 2021 18:43
  ...
  я сьогодні переглядав в Інтернеті більше трьох годин, але жодної цікавої статті, подібної до вашої, я так і не знайшов. А це досить цінно для мене.
  Галя Кулик Баран
  21 квітня 2021 15:29
  ...
  Дякую! Коротенькі і змістовні відео про Болехівські околиці . За ними стоїть велика праця і час авторів!  З нетерпінням чекаю на наступні сюжети
  Designed by Lyminec Studio
  Напишіть нам RSS Для людей з вадами зору
  Нагору