0
0
Закрити меню
Про музей Заходи, виставки та експозиції Співробітники Видання та наукова діяльність Відвідувачам Фотогалерея Відеогалерея Фонди


#ЗРАДА VS #ПЕРЕМОГА

опублікував Оксана Півень 23-08-2019, 10:12

Минулого тижня, у п’ятницю 23 серпня, в день Державного Прапора України в музеї історії міста Болехова імені Романа Скворія зібралося багато людей різних поколінь, які завітали на зустріч з київською журналісткою, блогеркою та письменницею Галиною Плачиндою в рамках презентації її збірки інтерв’ю «#ЗРАДА VS #ПЕРЕМОГА».
Проект журналістки Галини Плачинди #ЗРАДА VS# ПЕРЕМОГА - це діалоги з видатними політичними та релігійними діячами країни, знаковими митцями, відомими письменниками й журналістами. Серед них - Блаженніший Любомир Гузар, патріарх Філарет, Герой України Левко Лук’яненко, дисидент Семен Глузман, академік Іван Дзюба, письменник Юрій Мушкетик. Розмови з людьми, яких беззаперечно можна охарактеризувати як совість нації – правдивий зріз пост майданної України, глибинний аналіз того, що відбулося з країною за ці п’ять років, і водночас, - дороговказ для думаючих та небайдужих.
Варто зазначити, Галина Плачинда над книгою «#ЗРАДА VS #ПЕРЕМОГА» працювала п’ять постмайданних років і присвятила її своєму батькові, письменнику Сергію Плачинді, чиї книги також були представлені на зустрічі.
Серед гостей на презентації булиприсутні: Марія Чендей з Ужгорода; Ольга Ямборко з Моршина; Тетяна Лугова, заступник міського голови; Олександр Пічкур, депутат Болехівської міської ради; Зеновій Коник, член виконавчого комітету Болехівської міської ради та інші.
Приємною несподіванкою для присутніх був подарунок для фондів музею від Зеновія Коника - це прапор, піднятий у Болехові напередодні Дня Злуки у січні 1989 року, який і є символом незнищенності України.
Фотографії до матеріалу

 • 1
 • 2
 • Фотографії до матеріалу

 • 1
 • 2

  Коментарі до матеріалу
  Додати коментар
  Додати свій коментар:
  Ваше Ім’я:
  Ваш E-Mail:
  Це код:
  Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
  Введіть сюди:
  Стрічка коментарів
  29 січня 2022 18:27
  ...
  "нацистська окупація" ??? за словами Шептицького , Стецько і їхніх сьогоднішніх поціновувачів то було визволення ...
  26 жовтня 2021 18:44
  ...
  Тому я не зміг утриматись від коментарю. Чудово написано!
  26 жовтня 2021 18:43
  ...
  я сьогодні переглядав в Інтернеті більше трьох годин, але жодної цікавої статті, подібної до вашої, я так і не знайшов. А це досить цінно для мене.
  Галя Кулик Баран
  21 квітня 2021 15:29
  ...
  Дякую! Коротенькі і змістовні відео про Болехівські околиці . За ними стоїть велика праця і час авторів!  З нетерпінням чекаю на наступні сюжети
  Designed by Lyminec Studio
  Напишіть нам RSS Для людей з вадами зору
  Нагору