0
0
Закрити меню
Про музей Заходи, виставки та експозиції Співробітники Видання та наукова діяльність Відвідувачам Фотогалерея Відеогалерея Фонди


Святкова зустріч з волонтерами

опублікував Оксана Півень 5-12-2019, 10:26

До Міжнародного дня волонтера у четвер 5 грудня в Музеї історії м.Болехова ім.Р.Скворія відбулася святкова зустріч з волонтерами нашого краю.
Роком народження українського волонтерства по праву можна вважати 2014-й – саме Революція Гідності дала поштовх розвитку волонтерства в нашій країні, яке з поодиноких випадків переросло в потужний громадянський рух.
Військові дії на сході країни, тисячі поранених, мільйони біженців, відсутність налагодженої інфраструктури в армії – все це лягло на плечі українських волонтерів. Вони добровольцями йшли на фронт, збирали по світу гроші й везли на передову все, що могли, починаючи зі шкарпеток і закінчуючи тепловізорами, приймали біженців, здавали кров для поранених, знаходили потрібні ліки, плели маскувальні сітки й готували борщові набори.
У Болехові з початку агресії на Сході України діє волонтерська організація підприємців, куратором якої є енергійна та самовіддана своїй справі п.Оксана Думін.
Ярослав Гошовський, Андрій Кецмур, Ольга Мироненко, Оксана Мицак, Світлана Радухівська, Роман Бунчак, Ігор Луговий та інші волонтери-підприємці – це ті люди нашого краю, які об’єдналися задля доброї справи - надання допомоги бійцям, що борються за свободу і незалежність України.
Дуже хочеться сказати кожному з них величезне ДЯКУЮ: за вашу допомогу воїнам на сході , за ваші щирі серця, за вашу турботу, за ваш час, просто за те, що ви є!
На святковому заході зібрались учні та вчителі Болехівського ліцею №1 (Академічного), представники установ культури Болехівської міської ради, волонтери – підприємці Болехова, представники громадських організацій та мешканці міста, яким не байдужа волонтерська справа.
У Міжнародний день волонтера привітанням для наших волонтерів прозвучали пісні у виконанні Юлії Мороз та Ані Прокіпчин.
Захід, присвячений Міжнародному дню волонтера, організували та провели працівники музею.
Фотографії до матеріалу


 • Коментарі до матеріалу
  Додати коментар
  Додати свій коментар:
  Ваше Ім’я:
  Ваш E-Mail:
  Це код:
  Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
  Введіть сюди:
  Стрічка коментарів
  29 січня 2022 18:27
  ...
  "нацистська окупація" ??? за словами Шептицького , Стецько і їхніх сьогоднішніх поціновувачів то було визволення ...
  26 жовтня 2021 18:44
  ...
  Тому я не зміг утриматись від коментарю. Чудово написано!
  26 жовтня 2021 18:43
  ...
  я сьогодні переглядав в Інтернеті більше трьох годин, але жодної цікавої статті, подібної до вашої, я так і не знайшов. А це досить цінно для мене.
  Галя Кулик Баран
  21 квітня 2021 15:29
  ...
  Дякую! Коротенькі і змістовні відео про Болехівські околиці . За ними стоїть велика праця і час авторів!  З нетерпінням чекаю на наступні сюжети
  Designed by Lyminec Studio
  Напишіть нам RSS Для людей з вадами зору
  Нагору