» » Творча зустріч з Соловкою Любов Михайлівною
0
0
Закрити меню
Про музей Заходи, виставки та експозиції Співробітники Видання та наукова діяльність Відвідувачам Фотогалерея Відеогалерея Фонди


Творча зустріч з Соловкою Любов Михайлівною

опублікував Оксана Півень 4-06-2019, 10:30

4 червня о 13.00 годині в Музеї історії міста Болехова імені Романа Скворія відбулася творча зустріч із істориком-джерелознавцем, членом Національної спілки краєзнавців України – Соловкою Любов Михайлівною, у доробку якої чимало практичних напрацювань у галузі архівознавства, джерелознавства, релігієзнавства, україноюдаїки, краєзнавства та у науковій розробці проблеми геноцидів ХХ ст. (Голодомор 1946–1947 рр., Голокост).

Соловка Любов Михайлівна, історик-джерелознавець, член Національної спілки краєзнавців України. Народилася 19.09.1969 в Івано-Франківську.Закінчила історичний факультет Івано-Франківського державного педагогічного інституту імені Василя Стефаника (1991). У 1997–2015 рр. працювала в Державному архіві Івано-Франківської області, заступник начальника відділу використання інформації документів. Відповідальний упорядник перших томів путівника та анотованого реєстру описів фондів архіву, автор статей про історію й джерела архіву у виданнях «Українська архівна енциклопедія», «Українські архівісти», «Реєстр особових архівних фондів», «Архівні установи України: Довідник». Підготувала до друку інформаційно-довідкове видання «Архівні установи Прикарпаття» (Івано-Франківськ, 2014), науково-методичний посібник «Організація пошукової і дослідницької роботи в архівах: на прикладі Державного архіву Івано-Франківської області». Сфера наукових інтересів – архівознавство, джерелознавство, історія релігії, юдаїка, геноциди ХХст. (Голодомор 1946–1947 рр., Голокост). Один із упорядників документального видання «Станиславів і Голодомор», член редакційної колегії та один із авторів підрозділу «Етнічні спільноти» ювілейного видання «Станиславів – Станіслав – Івано-Франківськ (до 350-річчя Івано-Франківська)», автор наукових статей про Голокост євреїв у населених пунктах Станіславської області у виданнях «Холокост на территории СССР: Энциклопедия», «Студії з архівної справи та документознавства», «Вісник Прикарпатського університету», «Галичина», «Актуальні проблеми вітчизняної та всесвітньої історії», матеріалах міжнародних наукових конференцій та ін.; дописувач часописів «Місіонери слова», «Крихівецька родина» та ін.; співупорядник книги «Жива парафія»; співавтор фундаментального історико-краєзнавчого дослідження «Град над Сагою» (Київ, 2018), авторський колектив якого нагороджений літературно-мистецькою премією імені Леся Мартовича та грамотою Національної спілки краєзнавців України.Одна з останніх робіт у співавторстві з п. Світланою Оришко «150 із 150 тисяч... Голокост євреїв Прикарпаття як складова етнодемографічної Катастрофи Східної Галичини»   (Івано-Франківськ, 2019).
Фотографії до матеріалу


 • Коментарі до матеріалу
  Додати коментар
  Додати свій коментар:
  Ваше Ім’я:
  Ваш E-Mail:
  Це код:
  Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
  Введіть сюди:
  Стрічка коментарів
  29 січня 2022 18:27
  ...
  "нацистська окупація" ??? за словами Шептицького , Стецько і їхніх сьогоднішніх поціновувачів то було визволення ...
  26 жовтня 2021 18:44
  ...
  Тому я не зміг утриматись від коментарю. Чудово написано!
  26 жовтня 2021 18:43
  ...
  я сьогодні переглядав в Інтернеті більше трьох годин, але жодної цікавої статті, подібної до вашої, я так і не знайшов. А це досить цінно для мене.
  Галя Кулик Баран
  21 квітня 2021 15:29
  ...
  Дякую! Коротенькі і змістовні відео про Болехівські околиці . За ними стоїть велика праця і час авторів!  З нетерпінням чекаю на наступні сюжети
  Designed by Lyminec Studio
  Напишіть нам RSS Для людей з вадами зору
  Нагору