0
0
Закрити меню
Про музей Заходи, виставки та експозиції Співробітники Видання та наукова діяльність Відвідувачам Фотогалерея Відеогалерея Фонди


Шевченківська вечірка

опублікував Оксана Півень 11-03-2020, 11:21

11 березня з метою вшанування пам’яті національного генія Тараса Шевченка музей історії міста Болехова імені Романа Скворія спільно з Союзом українок Болехова організували та провели шевченківську вечірку «Тарас Шевченко і вічний поклик до волі». Сьогодні, коли Україна перебуває у стані війни, розуміємо, що творчість Шевченка є дуже актуальною, вона зігріта гарячою любов’ю до Батьківщини, пройнята священною ненавистю до ворогів і гнобителів народу, пробуджує почуття національної гідності й патріотизму в душі кожного свідомого українця.
На святі були присутні: о.Степан Витвицький, парох церкви св.Параскеви; Тетяна Лугова, заступник міського голови; Ольга Матійчин, головний спеціаліст відділу культури Болехівського міськвиконкому; учні та вчителі Болехівського ліцею №1 «Академічного»; жителі та гості нашого міста.
Розпочалась шевченківська вечірка благословенням та молитвою о.Степана, а з вітальним словом до присутніх в залі звернулася Тетяна Лугова. На заході йшлося про творчість Шевченка, про глибину змісту його слова. Також звучали твори Великого Кобзаря, які колись були заборонені тогочасною царською цензурою.
Учасники та ведучі шевченківської вечірки: Олександра Дуплеца, Оля Мельникович, Яна Латик – учні загальноосвітньої школи № 2 м.Болехова, Анастасія Мухопад – учениця Болехівського ліцею №1 «Академічного», Галина Якимів, Надія Романюк, Оксана Півень. Прозвучали пісні у виконанні аматорського чоловічого ансамблю «Народні джерела» Народного дому Болехова. Музичне оформлення Богдана Качура. Сценарист та режисер свята почесна голова Союзу українок Лариса Дармохвал.
Фотографії до матеріалу

 • 1
 • 2
 • Фотографії до матеріалу

 • 1
 • 2

  Коментарі до матеріалу
  Додати коментар
  Додати свій коментар:
  Ваше Ім’я:
  Ваш E-Mail:
  Це код:
  Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
  Введіть сюди:
  Стрічка коментарів
  29 січня 2022 18:27
  ...
  "нацистська окупація" ??? за словами Шептицького , Стецько і їхніх сьогоднішніх поціновувачів то було визволення ...
  26 жовтня 2021 18:44
  ...
  Тому я не зміг утриматись від коментарю. Чудово написано!
  26 жовтня 2021 18:43
  ...
  я сьогодні переглядав в Інтернеті більше трьох годин, але жодної цікавої статті, подібної до вашої, я так і не знайшов. А це досить цінно для мене.
  Галя Кулик Баран
  21 квітня 2021 15:29
  ...
  Дякую! Коротенькі і змістовні відео про Болехівські околиці . За ними стоїть велика праця і час авторів!  З нетерпінням чекаю на наступні сюжети
  Designed by Lyminec Studio
  Напишіть нам RSS Для людей з вадами зору
  Нагору