» » У Музеї історії м.Болехова ім.Р.Скворія відбулася шевченківська вечірка «Він жив Україною»
0
0
Закрити меню
Про музей Заходи, виставки та експозиції Співробітники Видання та наукова діяльність Відвідувачам Фотогалерея Відеогалерея Фонди


У Музеї історії м.Болехова ім.Р.Скворія відбулася шевченківська вечірка «Він жив Україною»

опублікував Оксана Півень 30-03-2023, 14:46

Уже традиційно у рамках святкування уродин Тараса ШЕВЧЕНКА (209-а річниця) в Музеї історії м.Болехова ім.Р.Скворія відбулася шевченківська вечірка «Він жив Україною»

Враховуючи реалії сьогодення, поетичні рядки Великого Кобзаря нам особливо близькі. Розуміємо, що творчість Шевченка є дуже актуальною, вона зігріта гарячою любов’ю до Батьківщини, пройнята священною ненавистю до ворогів і гнобителів народу, пробуджує почуття національної гідності й патріотизму в душі кожного свідомого українця. Великий Кобзар сьогодні, як ніколи, органічно злився зі своїм великим, нескореним народом.

Організатори шевченківської вечірки – Музей історії м.Болехова ім.Р.Скворія. На заході були присутні: ліцеїсти групи Б–01 Івано – Франківського фізико – технічного ліцею Прикарпатського фахового коледжу лісового господарства, Ольга Матійчин, головний спеціаліст відділу культури Болехівського міськвиконкому, учні Болехівського ліцею №1 «Академічний», працівники Болехівської центральної міської бібліотеки, жителі та гості нашого міста. Учасники та ведучі шевченківської вечірки: Анастасія Мухопад та Марія Півень – учениці Болехівського ліцею №1 «Академічний», Оксана Півень, Галина Якимів, Юля Калитин. Прозвучали пісні у виконанні Народного аматорського чоловічого вокального ансамблю «Народні джерела» Народного дому Болехова. Музичне оформлення Богдана Качура.  Щиро дякуємо за співпрацю у проведенні заходу директору Народного дому Болехова Богдану Качуру.
Фотографії до матеріалу

 • 1 2
 • 3
 • Фотографії до матеріалу

 • 1
 • 2
 • 3
  Фотографії до матеріалу

 • 1
 • 2 3

  Коментарі до матеріалу
  Додати коментар
  Додати свій коментар:
  Ваше Ім’я:
  Ваш E-Mail:
  Це код:
  Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
  Введіть сюди:
  Стрічка коментарів
  29 січня 2022 18:27
  ...
  "нацистська окупація" ??? за словами Шептицького , Стецько і їхніх сьогоднішніх поціновувачів то було визволення ...
  26 жовтня 2021 18:44
  ...
  Тому я не зміг утриматись від коментарю. Чудово написано!
  26 жовтня 2021 18:43
  ...
  я сьогодні переглядав в Інтернеті більше трьох годин, але жодної цікавої статті, подібної до вашої, я так і не знайшов. А це досить цінно для мене.
  Галя Кулик Баран
  21 квітня 2021 15:29
  ...
  Дякую! Коротенькі і змістовні відео про Болехівські околиці . За ними стоїть велика праця і час авторів!  З нетерпінням чекаю на наступні сюжети
  Designed by Lyminec Studio
  Напишіть нам RSS Для людей з вадами зору
  Нагору