0
0
Закрити меню
Про музей Заходи, виставки та експозиції Співробітники Видання та наукова діяльність Відвідувачам Фотогалерея Відеогалерея Фонди


В її руках народжується диво…

опублікував Оксана Півень 20-12-2019, 10:03

20 грудня цього року в Музеї історії міста Болехова ім. Романа Скворія відбулась презентація персональної виставки бісероплетіння Марти Долішної «Світ моєї душі».
Ім’я майстрині належить до числа сучасних митців Прикарпаття. Вона виготовляє жіночі прикраси з бісеру як сучасні так і в етностилі, захоплюється вишивкою хрестиком та бісером. Керує гуртком «Бісероплетіння», що діє при БДЮТ та на базі Болехівського ліцею № 1 «Академічного». Марта Долішна і її вихованці – багаторазові учасники міських, обласних виставок та конкурсів: «Український сувенір», «За світлом різдвяної зорі» та ін. Проводила майстер-класи з бісероплетіння і писанкарства в музеях Болехова й Долини.
Зала музею заледве вмістила чисельних глядачів, які прийшли оглянути оригінальні витвори її рук. Свою колегу і вчителя вітали співробітники БДЮТ, працівники управління освіти. Отець Володимир Воробець побажав п. Марті нових ідей і благословив її на подальшу творчу працю. Як музичний дарунок звучали пісні у виконанні вихованки гуртка хореографії «Блискавка» Іванни Стасевич та гурту «Кварта плюс».
Виставка, своєрідний підсумок творчої та педагогічної діяльності майстрині за останні роки, діятиме до кінця 2019 року.
Фотографії до матеріалу

 • 1
 • 2
 • Фотографії до матеріалу

 • 1
 • 2

  Коментарі до матеріалу
  Додати коментар
  Додати свій коментар:
  Ваше Ім’я:
  Ваш E-Mail:
  Це код:
  Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
  Введіть сюди:
  Стрічка коментарів
  29 січня 2022 18:27
  ...
  "нацистська окупація" ??? за словами Шептицького , Стецько і їхніх сьогоднішніх поціновувачів то було визволення ...
  26 жовтня 2021 18:44
  ...
  Тому я не зміг утриматись від коментарю. Чудово написано!
  26 жовтня 2021 18:43
  ...
  я сьогодні переглядав в Інтернеті більше трьох годин, але жодної цікавої статті, подібної до вашої, я так і не знайшов. А це досить цінно для мене.
  Галя Кулик Баран
  21 квітня 2021 15:29
  ...
  Дякую! Коротенькі і змістовні відео про Болехівські околиці . За ними стоїть велика праця і час авторів!  З нетерпінням чекаю на наступні сюжети
  Designed by Lyminec Studio
  Напишіть нам RSS Для людей з вадами зору
  Нагору